Büszkeségeink, eredményeink , tehetségeink

Megyerei Emese I.helyezett lett a Diadal suli "Nálatok laknak-e állatok..." című rajzpályázatán.

Természetesen az egész piros csoport elment a Vigyázó Sándor Művelődési Házba megnézn a kiállítást, ahol kiállították Szigeti Lívia, Gedeo Zelmira, Horváth - Lingl Rózi és Papek Szilvi rajzait is.

A piros csoportos lányok Zsófi néni felkészítésével a Zrinyi Miklós Általános Iskola Aranyecset rajzpályázatán díjaztak lettek. A ovi pedig külön díjban részesült.

Az ovi születésnapján Vámos Robi Gyémántbogarai alkotásaiból rendeztünk elénekelhető kiállítást.

Majd Robi rajzolt a gyerekekkel, történtek csodák és fantasztikus alkotások születtek.
Azóta Hédikénk gyémántbogár lett.

Tibike nagycsoportos, iskolába készül. Ő egy igazi barkácsmester. Kreatív öleteit egyedül valósítja meg. Mi ez, ha nem TEHETSÉG?

©Rákosmenti Kuckó Óvoda. 1171 Budapest, Óvonő utca 3.
Az oldalt a Webnode működteti
Készítsd el weboldaladat ingyen! Ez a weboldal a Webnode segítségével készült. Készítsd el a sajátodat ingyenesen még ma! Kezdd el